אמנית, חיה ויוצרת בישראל. נשואה ואם לילדה בת 10.

כשאני הייתי בת -10 ,ציור וחומר היו התחומים היחידים בהם התעסקתי מתוך רצון. הורי אפשרו עבורי לפתח את התשוקה הזו .בבית הספר התיכון הבנתי "שלהיות אמנית"  ,זה הדבר היחידי שארצה לעסוק בו. בתקופות הלימודים חקרתי את גבולות הטכניקה והתוכן ויצרתי "מופשט". בימים אלו אני חוזרת אל הטכניקות הקלסיות של ציור נטורליסטי ,כאשר ההשראה הגדולה ביותר עבורי היא הטבע/  מטרתי היא: לבטא באמצעות הצורה והצבע: את "הטבעי מול המלאכותי " האדם, שבריריות ועדינות הטבע"

 

מאפייני העבודה שלי:

אני בוחרת בעיקר לצייר, כיוון והציור הוא חומר "חם" ותמיד נמצא שם עבורי , מחכה לי ואנו דורש הכנות  מיוחדות. הקנבס תמיד חשוף  והצבע מחכה שאניח אותו .הצבע והצורה הם כלי המחקר  העיקריים שלי , דרכם אני מבררת מה מעסיק אותי. עבודותיי עוסקות בהתבוננות בקיים סביבי. במתח בין מרקם,כתם צבע ועדינות. תהליך העבודה שלי נובע ממילה ,משפט או דימוי ואז אני מחפשת חומרים שישרתו את הרעיון. בעבודתי העכשווית  אני מחפשת את הדימוי שיעורר בי התפעמות, מחפשת לבטא  נעימות,שבריריות, פגיעות,עונג עדות. עבודות אלו הן התפתחות  מעבודות קודמות  שעסקו בילדות ,בזיכרון בשבריריות , טוהר והמתח שבין התמימות אל מול המציאות .

מעבר ליצירה שהיא מוקד חיי ,אני בעלת סטודיו  ללימוד אמנות ,מנהלת  וגם מדריכה בו.אני יוצרת גם קטעי מוסיקה מול מכשור d.j מתקדם. אני  אם ,בת, אחות ואשת איש. לפני 10 שנים התחלתי לתרגל  ריקוד ויוגה ואני מוצאת קשר בין שיטות הנשימה ועמידה בתנוחות השונות לבין השינוי בסגנון ובהתפתחות האמנותית שלי.

אודות